اینترنت اشیا دریاپ
اینترنت اشیا بانکداری را می تواند بسیار ارزان قیمت و بسیار امن تر و کارآ تر کند. اینترنت اشیا در همه زمینه درحال رشد بسیار سریعی است ولی در زمینه بانکداری الکترونیک چندان نمونه ای وجود ندارد. در ایران دریاپ یکی از اولین تجربه های اینترنت اشیا است که می تواند دریافت و پرداخت ها را تسهیل کند و به خوبی بجای یک دستگاه کارت خوان را بگیرد.

درخواست دستگاه


Unbelievable Features
سرعت و دقت می تواند تجارت شما را چابک تر و جذاب تر کند!

تجمیع فرآیند دریافت پول مشتری
می خواهید مشتری تنها با گوشی خود در فروشگاه تان بگردد و با برداشتن جنس سفارش کالا بگذارد و تنها با یک کلیک شما مبلغ فاکتور را بپردازد. یک فروشگاه کاملا باز که مشتری انتخاب می کند می پردازد و لزومی به ایستادن دز صف نیست. با مشاوره کنید تا راه حل را بگوییم…

اتصال هر نرم افزار دیگری به دریاپ
برای نرم افزارهای فعلی فروشگاه تان هزینه زیادی کردید و از آن ها راضی هستید، ما هم شما را تشویق می کنیم که همین کار را انجام دهید ولی می توانید براحتی با یک سری تغییران اندک کل نرم افزارهایتان را به دریاپ وصل کنید. ما برای این روند برنامه ریزی کرده ایم.

چقدر هزینه دارد؟
کل درگاه اینترنت اشیا دریاپ از یک خرید یک کامپیوتر معمولی برای شما هزینه کمتری دارد. ولی کل سیستم دریافت و پرداخت شما را برای مشتری های ویژه تان خاص می کند.

درخواست دریاپ


حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.