خدمات ما
شما می توانید پاسخ سوالات متداول را اینجا بیابید:

-تفاوت دریاپ با دیگر نرم افزراهای مخصوص دریافت وپرداخت چیست؟
برای استفاده از نرم افزار های موجود در هربار پرداخت، نیاز به وارد کردن مجدد شماره کارت و رمز دوم می باشد. در حالیکه در دریاپ تنها یکبار وارد کردن شماره کارت کافی است و پرداخت از راه دور با استفاده از هرکدام از شبکه های اجتماعی ،پیامک یا ایمیل امکان پذیر است.  از طرفی دریاپ می تواند به جای دستگاه پوز استفاده شود.در حالیکه هزینه ها را بسیار کم کرده و قابلیت پشتیبانی و رفع عیب بسیار بهتری نسبت به دستگاه پوز دارد.

-چرا دریاپ بسیار ساده و کاربردی است؟
نرم افزار دریاپ یک اپلیکیشن جدید و بسیار ساده و کاربردی است که انقلاب بزرگی در پرداختهای بانکی می باشد. کافی است دریافت کننده درخواست  پرداخت کننده را تایید نماید، به سرعت و سهولت پرداخت انجام خواهد شد. فقط به رمز دوم کارت بانکی خود نیاز دارید. شماره کارتتان هم فقط یک بار در اپلیکیشن ثبت میشود.  برای استفاده از دریاپ درصورتی که دونفر پرداخت کننده و دریافت کننده به هم نزدیک باشند، کافی است وارد اپلیکیشن شده و درخواست پرداخت توسط دریافت کننده تایید شود.برای استفاده از دریاپ اگر دونفر پر داخت و دریافت کننده از یکدیگر دور باشند ، کافی است پرداخت کننده لینک  درخواست پرداخت را به طریقی(پیامک ، تلگرام، واتساپ و …) برای دریافت کننده ارسال کرده و دریافت کننده آن را تایید نماید.

من توسعه دهنده هستم. می خواهم از بخش بانکی شما در برنامه ام استفاده کنم. چه باید بکنم؟
در سه سطح می توانیم با شما همکاری کنیم. اول به شما آموزش اتصال به برنامه را بدهیم و اتصال شما را آزاد کنیم. دوم در کد نویسی برنامه به شما کمک کنیم تا بدون نیاز به دریاپ خودتان کار دریافت و پرداخت را انجام دهید. یا به شما یک لینک ثابت برای پرداخت ثابت اختصاص دهیم. با ما تماس بگیرید تا شرایط را برای شما بفرستیم.

نصب دریاپ چگونه است؟
شما می توانید براحتی دریاپ را از لینک سایت دریافت و نصب کنید. مانند هر برنامه دیگری براحتی نصب خواهد شد.

آیا به ثبت نام خاصی نیاز دارم؟
هیچ نیازی به ثبت نام خاص نیست تنها کافی است اطلاعات خود را در زمان ثبت نام که چهار مورد کوتاه: نام، ایمیل، شماره موبایل و رمز است وارد کنید.

به بانک خاصی باید مراجعه کنم؟
خیر. تنها کافی است یک کارت بانکی معتبر داشته باشید و آن را در برنامه تنظیم کنید.

دریاپ اشیا را از کجا تهیه کنم؟
با ما تماس بگیرید تا شرایط را برای شما بفرستیم.

-برتری دریاپ در چیست؟
دریاپ اولین به کارگیری اینترنت اشیا در بانکداری الکترونیکی در ایران است. به طوری که می تواند با هزینه بسیار کم تر و قابلیت پشتیبانی و رفع عیب بسیار بهتر جایگزین دستگاه پوز شود. از طرفی دریاپ، دریافت ها و پرداختهای از راه دور را تسهیل کرده است.همچنین سطح امنیت برنامه بسیار بالاست.

-آیا امنیت پرداختها و دریافتها در دریاپ تضمین شده است؟
بله ، سطح امنیت این نرم افزار بسیار بالاست.از طرفی دریاپ بسیار امن است وشما تنها با استفاده از اثر انگشت و یا نام کاربری و رمز خود می توانید به نرم افزار دریاپ وارد شوید. همچنین و رمز دوم و شماره کارت شما تنها در اپلیکیشن وجود دارد و هیج جای دیگری ثبت نمی شود.

– آیا برای انجام پرداختها، هربار نیاز به وارد کردن مجدد مشخصات کارت هست یا خیر؟
خیر.شماره کارت شما تنها یکبار در اپلیکیشن دریاپ ثبت میشود و برای استفاده مجدد از آن کارت نیازی به وارد کردن دوباره شماره کارت نخواهد بود. همچنین محدودیتی درثبت تعداد زیادی شماره کارت در دریاپ وجود ندارد.

-درخواست پرداخت از راه دور چگونه است؟
برای استفاده از دریاپ اگر دونفر پر داخت و دریافت کننده از یکدیگر دور باشند ، کافی است پرداخت کننده لینک  درخواست پرداخت را به طریقی(پیامک ، تلگرام، واتساپ،ایمیل و …) برای دریافت کننده ارسال کرده و دریافت کننده آن را تایید نماید.از این طریق دریاپ ، دریافت ها و پرداخت ها ی از راه دور را تسهیل کرده است.  

-چرا باید دریاپ را به دوستان خود توصیه کنم ؟
 دریاپ با ایجاد انقلابی عظیم در دریافتها و پرداختها توسط اینترنت اشیا ، این امر را بسیار ساده و آسان تر نموده است.به طوریکه افراد قادر به انجام دریافت و پرداخت بدون کارت خوان و کارت های موبایل می باشند.و هیج مشخصه بانکی بین دو پرداخت جا به جا نمی شود.سطح امنیت نرم افزار بسیار بالاست و همچنین دریاپ با هزینه بسیار کم تر و قابلیت پشتیبانی و رفع عیب بهتر جایگزین دستگاه پوز می شود.  

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.