پایانه فروش دریاپ


دریاپ (https://cafebazaar.ir/app/ir.ingn.daryapp/?l=fa) که یک اپلیکیشن دریافت و پرداخت است، بزودی پایانه فروش خود را که تکمیل کننده پروژه دریاپ است را به بازار معرفی خواهد کرد. این اپلیکیشن که اکنون تمام خدمات بانکی از جمله کارت به کارت، انتقال پول، پرداخت قبض، مانده حساب و صورتحساب را ارائه می دهد.

این اپلیکیشن یکی از سریع ترین راه های کارت به کارت و دریافت وجه را دارد  و از محیط بسیار سراستی برای کار ارائه می دهد. این محیط برای انتقال وجه طراحی شده است تا در نهایت بتواند دریافت و پرداخت پول را به بهترین شکل ممکن تسهیل کند.

پایانه فروش دریاپ این امکان را به اکو سیستم دریاپ می دهد تا بتواند فعالیت های حسابداری را در یک فروشگاه براحتی انجام دهد و صورت حساب ارائه کند و بلافاصله از طریق اپلیکیشن خریدار که در دستگاه موبایل خریدار نصب شده است پرداخت را انجام دهد.

بسیاری از رقبای قبلی اپلیکیشن دریاپ با سخت افزارهای بخصوصی کار می کنند و هزینه نگهداری این سخت افزارها بسیار زیاد است. استفاده از NFC یکی از پایه ای ترین مشکلات این رقبا است. در بسیاری از دستگاه های موبایل امکان NFC فعال نیست. به هیمن دلیل نمی توان از آن ها در این زمینه استفاده کرد.

در پایانه فروش دریاپ از فن آوری متفاوتی استفاده شده است که پرداخت بدون تماس (Contactless Payment) را برای تمام گوشی های موجود در بازار ممکن می سازد. به این ترتیب شرکت رسانه با استفاده از امکانات بالقوه موجود در گوشی های موبایل پایانه فروش دریاپ را طراحی کرده است.


  • برچسب ها :

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.