قوانین و مقررات استفاده از خدمات و نرم افزارهای ما

متن پیش رو توضیحی دربارهٔ شرایط استفاده از برنامه ها و نرم افزار های ما و تمام خدمات و سرویس‌های ارایه شده از طریق آن است.استفاده از خدمات ما، به این معنی است که با این شرایط موافقت کرده‌اید.
ما مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که شما آنرا انتخاب کرده اید نرم افزار را در اختیار شما قرار می دهیم.
ما نرم افزار و سخت افزار خریداری شده را دقیقا مانند آنچه شما انتخاب کرده‌اید برای شما ارسال می نماییم.

شرایط لازم
محدودیت سنی: برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات خرید ما لازم است بالای ۱۸ سال داشته باشید. اگر زیر ۱۸ سال دارید، لطفا از والدین یا قیم قانونی خود بخواهید حساب کاربری ایجاد کنند و بر فعالیت شما نظارت داشته باشند.
نیازمندی‌های اولیه کاربری: برای استفاده از سرویس‌های ما، به دستگاهی نیاز است که نرم‌افزاری سازگار و دسترسی به اینترنت فعال داشته باشد. این دو عامل بر کیفیت عملکرد و نحوه ارائه سرویس‌ها تأثیر می‌گذارند.
هزینه استفاده: هزینه های استفاده از خدمات ما به صورت شفاف به شما عرضه می گردد و هیچ گونه هزینه پنهانی بر شما تحمیل نمی گردد. کلیه هزینه ها از مجاری قانونی اخذ می گردد.

حساب کاربری ما
برای استفاده از برخی سرویس‌ها و دسترسی به تمامی خدمات ما ، لازم است حساب کاربری ایجاد کنید که مستلزم این است که بالای ۱۸ سال داشته باشید.
برای ایجاد حساب کاربری در ما ثبت یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه ضروری است. می‌توانید نام کاربری را به دلخواه انتخاب و نظرات خود را دربارۀ برنامه‌ها با همین نام ثبت کنید اما در صورتی که نام کاربری شامل موارد زیر شود، نظر کاربر نمایش داده نخواهد شد:
حاوی اطلاعات تماس با کاربر باشد -از جمله شماره تلفن و ایمیل، آدرس سایت و تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی-
شامل الفاظ رکیک یا توهین‌آمیز باشد.
برنامه یا سایت‌های دیگر را تبلیغ کند.
در نظر داشته باشید مسئولیت خرید‌ها، دانلود‌ها، جستجو‌ها و به طور کلی تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری هر کاربر صورت می‌گیرد بر عهده شخص اوست و ما هیچ مسئولیتی در این‌باره نداریم.
به همین دلیل لازم است در حفظ حساب کاربری خود، تمامی موارد امنیتی را رعایت کنید. برخی از این موارد را برمی‌شماریم:
از دستگاه‌های متفرقه وارد حساب کاربری خود نشوید.
ایمیلی را که با آن حساب کابری ساخته‌اید واگذار نکنید.
به محض تغییر شماره تلفن همراه، شماره جدید را در حساب خود ثبت کنید و پیش از تغییر، شمارهٔ قبلی را واگذار نکنید.

حریم خصوصی
سیاست‌نامه حریم شخصی کاربران ما ، رویکرد ما را در این‌باره به صورت شفاف توضیح می‌دهد. این سیاست‌نامه بخشی از شرایط استفاده از سرویس‌های ما را تشکیل می‌دهد.

۱٫ اطلاعاتی که کاربران در اختیار ما قرار می‌دهند: تنها اطلاعات ضروری برای ساخت حساب کاربری در بازار آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه است. همچنین نظراتی که در مورد برنامه‌ها در بازار ثبت می‌کنید ثبت می‌گردد.
۲٫ اطلاعاتی که از طریق استفاده از خدمات ما به دست می‌آیند. این اطلاعات شامل موارد زیر است:
۱٫ اطلاعات دستگاه: اطلاعات دستگاه مورد استفاده، نام اپراتور و زبان دستگاه
۲٫ گزارش‌های سرور:
جست‌وجوهای انجام شده
آدرس پروتکل اینترنت (IP) و نوع شبکه
اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، همراه روز و زمان رخداد، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ
صفحات بازدیدشده در بازار و فهرستی از بسته‌های نصب‌شده
موقعیت تقریبی جغرافیایی (شهر): ما برای پیشنهاد برنامه‌های متناسب با منطقه زندگی شما، اطلاعات موقعیت تقریبی کاربران را به وسیله تکنولوژی‌های مرتبط مانند آدرس IP و GPS دریافت می‌کند.
کلیه پرداخت‌های موفق و ناموفق و محصولات خریداری شده
۳٫ اطلاعات تماس با پشتیبانی: تمامی تماس‌های تلفنی، ایمیلی و مکاتبات کاربران با پشتیبانی ثبت و نگهداری خواهند شد.

اطلاعات شخصی کاربران به هیچ‌عنوان در اختیار توسعه‌دهندگان برنامه‌ها، افراد، شرکت‌ها، مؤسسه‌ها، شرکت‌های تبلیغاتی یا سایر منابع خارج از بازار قرار نخواهد گرفت.
چنانچه حساب‌های کاربری مورد پیگرد قانونی قرار بگیرند، اطلاعات شخصی مربوط به حساب تنها با ارائۀ حکم معتبر قضایی و بر اساس قوانین جاری در کشور در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.
چنانچه ما با شرکتی دیگر ادغام شود، به ساماندهی مجدد یا به فروش دارایی‌هایش اقدام کند، همچنان تمام اطلاعات شخصی محرمانه باقی خواهند ماند و هرگونه تصمیم به انتقال اطلاعات کاربران یا تغییر سیاست حریم شخصی به اطلاع کاربران خواهد رسید.
پیش از واگذاری آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، هرگونه تغییر در مالکیت را به ما اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت استفاده از حساب کاربری شما از سوی اشخاص دیگر به عهدۀ شخص شماست و بازار هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.