دعوت دریاپ برای رقابت در گوا


هر ساله استارتاپ ها از سطح جهان در شرایطی بسیار متفاوت در گوا جمع می شوند و به رقابت می پردازند. وقتی از رقابت استارتاپی حرف می زنیم باید به یک سالن فکر کنیم که عده ای داور نشسته اند و شما برای آن ها از استارتاپ تان می گویید و آن ها از شما سوالاتی می پرسند.

اما در گوا در ساحل اقیانوس هند شما سه روز در یک کمپ با دیگران زندگی می کنید و غذادرست می کنید! دقیقا حتا باید خودتان غذا بپزید و همین ها هیجان انگیزش می کند. در چادر می خوابید و با دیگران در این سه روز باید زندگی کنید، کار کنید تفریح کنید و غذا بپزید.

دریاپ در این دوره حضور داشت و توانست با عده ای از دوستان خوب در سراسر جهان به رقابت بپردازد و زندگی کند و این تجربه بین المللی به بسیاری از جهات باسایر تجربه های متفاوت بود.

دعوت نامه حضور دریاپ

این سومین حضور بین المللی دریاپ و پنجمین حضورش در یک رویداد استارتاپی داخلی و بین المللی بود. با پایان دوره رقابت های ملی و بین المللی که تقریبا از مهرماه شروع می شود تا پایان اردیبهشت طول می کشد، تیم دریاپ امیدوار است چیزهای آموخته باشد که بتواند از آن ها به نفع خود و اکوسیستم استفاده کند.


  • برچسب ها :

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.