دریاپ یکی از اعضای فینتک ایران


فینتک ایران در حال جوانه زدن در سال های اخیر بوده است و شرکت های کوچک و بزرگ هر کدام در این عرصه سهمی را به عهده گرفته اند. اکنون نیز با این که دریاپ مراحل تست خود را می گذراند و در روزهای اخیر تمام تلاش خود را بر بهینه سازی رابط کاربری خود متمرکز ساخته اما استقبال خوب از این اپلیکیشن باعث شده است تا به عضویت انجمن فینتک ایران پذیرفته شود و توسط کارشناسان به عنوان یکی از اعضای اکوسیستم فینتک ایران نیز پذیرفته شود.

 

این موضوع در کنار پذیرش در سمینارها و تورهای بین المللی باعث شده است تا همکاران دریاپی نیروی مضاعفی برای ادامه کار بدست آوردند. با بهبود رابط کاربری که طی چند روز آینده صورت خواهد گرفت یکی از مراحل جدی کارهای ما به نتیجه خواهد نشست و امیدمان به همراهی مشتریان باوفایی است که ما را تنها نخواهند گذاشت.

فینتک ایران با این که در سال های اخیر با بی مهری هایی روبرو بوده است اما با رویکرد بسیار سازنده بانک مرکزی جمهوری اسلامی در حال رشد و بالندگی بسیار زیادی است. دریاپ امیدوار است با پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در دستور العمل های بانک مرکزی و همچنین ارائه جزییات قانون جدید یکی از پیشگامان در این حوزه در کشورمان باشد.


  • برچسب ها :

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.