دریاپ در یک رقابت جهانی


سفر دریاپ که از ماه های ابتدایی سال ۱۳۹۵ آغاز شده بود در ماه های ابتدایی ۱۳۹۷ به هند رسید. در این سفر هیجان انگیز به هند که کمی هم دلهره آور بود ما در یک مسابقه برای یک میلیون دلار سرمایه گذاری شرکت کردیم که در نهایت به یک استارتاپ فینتکی بسیار خوب از کشور امریکا رسید.

ادج ۱۹۶ یک مسابقه بین المللی برای رسیدن به جایزه ای یک میلیون دلاری بود که در سال ۲۰۱۸ در بین استارتاپهای فینتکی برگزار شد. در این مسابقه که از ۵ قاره جهان حضور داشتند. ۱۴ استارتاپ به مرحله فینال رسیدند. فینال که در پایتخت هند برگزار شد در روز ۲۰ اوریل شاهد رقابت این استارتاپ ها در مقابل داوران سخت گیر بود.

فینالیست ها طی یک دوره انتخاب که از ثبت نام آغاز و با مصاحبه و تست فرایند همراه بود انتخاب شدند. دریاپ یکی از فینالیست های حاضر در این رقابت بین المللی بود و در رقابت نهایی در دهلی هند ارائه خود را توسط بنیانگذار احسان اله نیک آیین انجام داد.

پیش از شروع رقابت آقای پریانک تیواری ( Priyank Tiwari) معاون رییس یس بانک هند سخنرانی بسیار جالبی انجام داد و پس از آن یک پنل پرسش و پاسخ آموزنده توسط چهار بنیانگذار استارتاپ های موفق هند صورت گرفت.

نرسیدن به جایزه اگر چه دلسرد کننده بود اما استقبال سایر سرمایه گذاران حاضر در جلسه بسیار امیدوارکننده بود به طوری که دریاپ در همان قدم اول و در روزهای بعدی توانست موافقت نامه اولیه برای حضور در برزیل به همراهی یک استارتاپ دیگر که از برزیل آمده بود به امضا برساند.
کارهای صورت گرفته توسط دو شرکت اروپایی بسیار خوب و حرفه ای بود. دو شرکت از شرق آسیا یعنی هنک کنگ حضور داشتند و چند استارتاپ افریقایی که یکی از آن ها بسیار خوب و بر روی حل یکی از معضلات بانکی در کنیا بسیار خوب عملکرده بود و مورد تقدیر داوران قرار گرفت.
استارتاپ کانادایی به بیش از ۱۲ میلیون دلار درآمد تا سال ۲۰۲۰ می اندیشید و توانسته بود بیش از ۲.۵ میلیون دلار درآمد تولید کند.
اما برنده واقعا یک سیستم بسیار عجیب برای کنترل و اطمینان از خریدسهام ارائه داد و درقامت یه برنده ظاهرشد. بنیانگذار استارتاپ تا کنون سه خروج موفقیت آمیز داشته و بسیار مسلط و کاربلد از طرح خود دفاع کرد.


از دریاپ به دلیل نوآوری تقدیر به عمل آمد وجایزه مرحله قبلی به آن تعلق گرفت. ما در آستانه مذاکرات جدی برای عرضه دستاوردهای خود به بازار هند هستیم ومذاکرات بسیار سازنده ای نیزبا نمایندگان دولت هند در زمینه رگولاسیون انجام دادیم.


  • برچسب ها :

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.