دریاپ در تور استارتاپی جاده ابریشم پذیرفته شد


دریاپ یکی از استارتاپ هایی است که در رویداد جاده ابریشم پذیرفته شده است. دریاپ که یک استارتاپ در حوزه تسهیل دریافت و پرداخت و پرداخت بدون تماس است در جریان رقابت با سایر استارتاپ های متقاضی برای شرکت در جاده ابریشم برای ارائه در مرحله نهایی پذیرفته شده است و دستاوردهای این استارتاپ توسط توسعه ارشد این اپلیکیشن ارائه خواهد شد.

 

در بخش نخست این برنامه، تیم استارتاپ جاده ابریشم (شامل مجموعه‌ای از فعالان زیست‌بوم استارتاپی ایران و اروپا) طی ۱۰ روز (از۳۰ مهر تا ۹ آبان) به هفت شهر تبریز، تهران، اصفهان، یزد، شیراز، مشهد و رشت سفر می‌کنند. و شاهد ارائه استارتاپ‌های آن شهرها خواهند بود. در نهایت منتخبان هر شهر فرصت ارائه و حضور در کنفرانس دو روزه جزیره کیش را خواهند یافت. ۱۰۰ استارتاپ‌ برتر هر کدام یک بلیت رایگان ورود به رویداد بین‌المللی کیش (به ارزش ۲۰۰ یورو) را دریافت خواهند کرد و علاوه بر آن هزینه‌های اقامت و پرواز به کیش ۱۰ استارتاپ برگزیده نیز بر عهده رویداد است.در نهایت سه استارتاپ برتر به انتخاب هیات داوران به جوایز نقدی و غیر نقدی متنوعی جمعاً به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون تومان و بهره‌مندی از حمایت‌های مختلف صندوق‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی، شتاب‌دهنده‌ها و فرصت حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و … دست می‌یابند.این رویداد توسط جمعی از فعالان استارتاپی ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز شتابدهی نوآوری برگزار می‌گردد.
دریاپی ها مقدم همه دوستان را برای شرکت در این رویداد گرامی می دارد و امیدوار است تا شما روز ۷ آبان در سالن خوارزمی ملاقات کند. دریاپ از همه برگزارکنندگان این رویداد تشکر می کند و تمام تلاش خود را برای ارائه بهتر انجام خواهد داد. علاقه مندان و مشتاقان به حضور در رویداد که مایل هستند شاهد برگزاری رویداد باشند می توانند از این لینک اقدام به ثبت نام کنند.


  • برچسب ها :

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.