ارائه دریاپ برای جذب سرمایه در تور راه ابریشم


تور استارتاپی راه ابریشم در قدم یکی مانده آخر به شیراز رسید و دریاپ یکی از استارتاپ های شیرازی بود که در این تور استارتاپ خود را ارائه کرد و از ایده اش در مقابل داوران دفاع نمود و به سوالات آن ها پاسخ داد. این تور که به صورت بین المللی بر گزار گردید اولین قدم با این شکل ارائه بود و همه شرکت کنندگان ایده های خود را به انگلیسی ارائه کردند.

دریاپ در حال جذب سرمایه در دور اول است و از پیشنهادات سرمایه گذاران محترم استقال می کند و می تواند مدارک بیشتری را برای دفاع از نظر خود فراهم نماید. دریاپ به عنوان یک راه حل در صنعت پرداخت بدون تماس بازار هدف بسیار بزرگ و جذابی دارد و اکنون در تلاش است برای دور اول جذب سرمایه انجام دهد. به همین مناسبت ویدئو ارائه خود در تور راه ابریشم را برای علاقه مند عزیز منتشر می کند تا در صورت مورد توجه قرار گرفتن برای مذاکرات بیشتر با ما تماس بگیرید. دریاپ همچنین از تور استارتاپی ابریشم به خاطر این فرصت استثنایی تشکر می کند و برای ایشان ارزوی موفقیت بیشتری دارد.


  • برچسب ها :

حفظ حریم خصوصی کاربران

هیچ اطلاعات اضافی از جمله اطلاعات کارت های شما بین افراد مبادله نمی شود و همه چیز توکن گذاری می شود.حتی اطلاعات شما در سرورهای ما هم ضبط نمی شوند ما تنها ارتباط دهنده بین شما هستیم و دریافت و پرداخت پول را انجام می دهیم.